BFC237532182
Onderdeel nummer:
BFC237532182
Beschrijving:
CAP FILM 1800PF 5% 1.6KVDC RAD
Data papier:
BFC237532182.pdf
Invoering
Kopen BFC237532182 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1600V (1.6kV)
Nominale spanning - AC:500V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm)
Serie:KP/MKP 375
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237532182
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237532182
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.630" (16.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:1800pF ±5% Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 1800PF 5% 1.6KVDC RAD
Capaciteit:1800pF