BFC237540182
Onderdeel nummer:
BFC237540182
Beschrijving:
CAP FILM 1800PF 5% 2KVDC RADIAL
Data papier:
BFC237540182.pdf
Invoering
Kopen BFC237540182 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:2000V (2kV)
Nominale spanning - AC:600V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.728" L x 0.295" W (18.50mm x 7.50mm)
Serie:KP/MKP 375
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237540182
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237540182
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.650" (16.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:1800pF ±5% Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 1800PF 5% 2KVDC RADIAL
Capaciteit:1800pF