BFC237546751
Onderdeel nummer:
BFC237546751
Beschrijving:
CAP FILM 750PF 5% 2KVDC RADIAL
Data papier:
BFC237546751.pdf
Invoering
Kopen BFC237546751 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:2000V (2kV)
Nominale spanning - AC:600V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm)
Serie:KP/MKP 375
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237546751
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237546751
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.630" (16.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:750pF ±5% Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 750PF 5% 2KVDC RADIAL
Capaciteit:750pF