BFC237669164
Onderdeel nummer:
BFC237669164
Beschrijving:
CAP FILM 0.16UF 3.5% 630VDC RAD
Data papier:
BFC237669164.pdf
Invoering
Kopen BFC237669164 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:300V
Tolerantie:±3.5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm)
Serie:KP/MMKP 376
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237669164
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237669164
Afstand tussen de draden:1.083" (27.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.906" (23.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.16µF ±3.5% Film Capacitor 300V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.16UF 3.5% 630VDC RAD
Capaciteit:0.16µF