BFC237678153
Onderdeel nummer:
BFC237678153
Beschrijving:
CAP FILM 0.015UF 5% 1KVDC RADIAL
Data papier:
BFC237678153.pdf
Invoering
Kopen BFC237678153 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1000V (1kV)
Nominale spanning - AC:400V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm)
Serie:KP/MMKP 376
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237678153
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237678153
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.650" (16.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.015µF ±5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.015UF 5% 1KVDC RADIAL
Capaciteit:0.015µF