BFC237679113
Onderdeel nummer:
BFC237679113
Beschrijving:
CAP FILM 0.011UF 3.5% 1KVDC RAD
Data papier:
BFC237679113.pdf
Invoering
Kopen BFC237679113 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1000V (1kV)
Nominale spanning - AC:400V
Tolerantie:±3.5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm)
Serie:KP/MMKP 376
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237679113
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237679113
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.532" (13.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.011µF ±3.5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.011UF 3.5% 1KVDC RAD
Capaciteit:0.011µF