BFC237882203
Onderdeel nummer:
BFC237882203
Beschrijving:
CAP FILM 0.02UF 5% 1.6KVDC RAD
Data papier:
BFC237882203.pdf
Invoering
Kopen BFC237882203 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1600V (1.6kV)
Nominale spanning - AC:500V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm)
Serie:MKP/MKP378
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237882203
Temperatuur:-55°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237882203
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.610" (15.50mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.02µF ±5% Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.02UF 5% 1.6KVDC RAD
Capaciteit:0.02µF