BFC237894163
Onderdeel nummer:
BFC237894163
Beschrijving:
CAP FILM 0.016UF 5% 2KVDC RADIAL
Data papier:
BFC237894163.pdf
Invoering
Kopen BFC237894163 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:2000V (2kV)
Nominale spanning - AC:600V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.240" L x 0.354" W (31.50mm x 9.00mm)
Serie:MKP/MKP378
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237894163
Temperatuur:-55°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237894163
Afstand tussen de draden:1.083" (27.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.748" (19.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.016µF ±5% Film Capacitor 600V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.016UF 5% 2KVDC RADIAL
Capaciteit:0.016µF