BFC237954333
Onderdeel nummer:
BFC237954333
Beschrijving:
CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD
Data papier:
BFC237954333.pdf
Invoering
Kopen BFC237954333 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:400V
Nominale spanning - AC:200V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm)
Serie:MKP379
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237954333
Temperatuur:-55°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237954333
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.394" (10.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.033µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC RAD
Capaciteit:0.033µF