BFC237964273
Onderdeel nummer:
BFC237964273
Beschrijving:
CAP FILM 0.027UF 5% 630VDC RAD
Data papier:
BFC237964273.pdf
Invoering
Kopen BFC237964273 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:220V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Serie:MKP379
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237964273
Temperatuur:-55°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237964273
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.433" (11.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.027µF ±5% Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.027UF 5% 630VDC RAD
Capaciteit:0.027µF