BFC238046333
Onderdeel nummer:
BFC238046333
Beschrijving:
CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD
Data papier:
BFC238046333.pdf
Invoering
Kopen BFC238046333 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:250V
Nominale spanning - AC:160V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.283" L x 0.138" W (7.20mm x 3.50mm)
Serie:MKP380
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222238046333
Temperatuur:-55°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC238046333
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.315" (8.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.033µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.033UF 5% 250VDC RAD
Capaciteit:0.033µF