BFC238061162
Onderdeel nummer:
BFC238061162
Beschrijving:
CAP FILM 1600PF 10% 630VDC RAD
Data papier:
BFC238061162.pdf
Invoering
Kopen BFC238061162 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:200V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Serie:MKP380
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222238061162
Temperatuur:-55°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:20 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC238061162
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.433" (11.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:1600pF ±10% Film Capacitor 200V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 1600PF 10% 630VDC RAD
Capaciteit:1600pF