BFC238311204
Onderdeel nummer:
BFC238311204
Beschrijving:
CAP FILM 0.2UF 5% 400VDC RADIAL
Data papier:
BFC238311204.pdf
Invoering
Kopen BFC238311204 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:400V
Nominale spanning - AC:200V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.394" W (17.50mm x 10.00mm)
Serie:MMKP383
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222238311204
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC238311204
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.650" (16.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.2µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.2UF 5% 400VDC RADIAL
Capaciteit:0.2µF