BFC238330273
BFC238330273
Onderdeel nummer:
BFC238330273
Beschrijving:
CAP FILM 0.027UF 5% 1KVDC RADIAL
Data papier:
BFC238330273.pdf
Invoering
Kopen BFC238330273 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1000V (1kV)
Nominale spanning - AC:350V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm)
Serie:383
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:2222 383 30273
BC1905
BFC2 383 30273
BFC2 383 30273
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC238330273
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.532" (13.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.027µF ±5% Film Capacitor 350V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.027UF 5% 1KVDC RADIAL
Capaciteit:0.027µF