BFC238333153
Onderdeel nummer:
BFC238333153
Beschrijving:
CAP FILM 0.015UF 5% 1KVDC RADIAL
Data papier:
BFC238333153.pdf
Invoering
Kopen BFC238333153 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1000V (1kV)
Nominale spanning - AC:350V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm)
Serie:MMKP383
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222238333153
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC238333153
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.512" (13.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.015µF ±5% Film Capacitor 350V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.015UF 5% 1KVDC RADIAL
Capaciteit:0.015µF