BFC238550203
Onderdeel nummer:
BFC238550203
Beschrijving:
CAP FILM 0.02UF 5% 1.6KVDC RAD
Data papier:
1.BFC238550203.pdf2.BFC238550203.pdf
Invoering
Kopen BFC238550203 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:1600V (1.6kV)
Nominale spanning - AC:550V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.335" W (17.50mm x 8.50mm)
Serie:MKP385
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222238550203
Temperatuur:-55°C ~ 110°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:12 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC238550203
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.591" (15.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.02µF ±5% Film Capacitor 550V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.02UF 5% 1.6KVDC RAD
Capaciteit:0.02µF