Kopen BFC238558682 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 1600V (1.6kV) |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 550V |
| Tolerantie: | ±5% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 0.492" L x 0.236" W (12.50mm x 6.00mm) |
| Serie: | MKP385 |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 222238558682 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 110°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BFC238558682 |
| Afstand tussen de draden: | 0.295" (7.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.551" (14.00mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 6800pF ±5% Film Capacitor 550V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 6800PF 5% 1.6KVDC RAD |
| Capaciteit: | 6800pF |
| toepassingen: | DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| Email: | [email protected] |