BFC238560122
Onderdeel nummer:
BFC238560122
Beschrijving:
CAP FILM 1200PF 5% 2KVDC RADIAL
Data papier:
1.BFC238560122.pdf2.BFC238560122.pdf
Invoering
Kopen BFC238560122 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:2000V (2kV)
Nominale spanning - AC:700V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm)
Serie:MKP385
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222238560122
Temperatuur:-55°C ~ 110°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC238560122
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.394" (10.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:1200pF ±5% Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 1200PF 5% 2KVDC RADIAL
Capaciteit:1200pF