BFC238621335
Onderdeel nummer:
BFC238621335
Beschrijving:
CAP FILM 3.3UF 5% 630VDC SCREW
Data papier:
BFC238621335.pdf
Invoering
Kopen BFC238621335 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:220V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:Screw Terminals
Size / Dimension:1.732" L x 1.181" W (44.00mm x 30.00mm)
Verpakking / doos:Rectangular Box
Andere namen:222238621335
Temperatuur:-50°C ~ 85°C
montage Type:Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC238621335
Afstand tussen de draden:0.894" (22.70mm)
Hoogte - Zittend (Max):1.811" (46.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:3.3µF ±5% Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
ESR (Equivalent Series Resistance):6 mOhm
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 3.3UF 5% 630VDC SCREW
Capaciteit:3.3µF