Kopen BFC238643154 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 1400V (1.4kV) |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 500V |
| Tolerantie: | ±5% |
| Beëindiging: | Screw Terminals |
| Size / Dimension: | 1.319" L x 0.866" W (33.50mm x 22.00mm) |
| Serie: | MMKP386 |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | Rectangular Box |
| Andere namen: | 222238643154 |
| Temperatuur: | -50°C ~ 85°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BFC238643154 |
| Afstand tussen de draden: | 0.894" (22.70mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.201" (30.50mm) |
| Kenmerken: | Long Life |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.15µF ±5% Film Capacitor 500V 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 6 mOhm |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 0.15UF 5% 1.4KVDC SCREW |
| Capaciteit: | 0.15µF |
| toepassingen: | Snubber |
| Email: | [email protected] |