Kopen BFC241872404 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 250V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 25V |
| Tolerantie: | ±2% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) |
| Serie: | MKP418 |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 2222 418 72404 222241872404 BC2165 BFC2 418 72404 BFC2 418 72404 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 23 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BFC241872404 |
| Afstand tussen de draden: | 0.591" (15.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.472" (12.00mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.24µF ±2% Film Capacitor 25V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 0.24UF 2% 250VDC RADIAL |
| Capaciteit: | 0.24µF |
| toepassingen: | High Frequency, Switching |
| Email: | [email protected] |