Kopen BFC241909102 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Tolerantie: | - |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm) |
| Serie: | MKP419 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | 222241909102 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 23 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BFC241909102 |
| Afstand tussen de draden: | 0.197" (5.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.354" (9.00mm) |
| Kenmerken: | Long Life |
| Uitgebreide beschrijving: | Film Capacitor Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 0.0091UF 5% 400VDC RAD |
| Capaciteit: | - |
| toepassingen: | High Frequency, Switching |
| Email: | [email protected] |