BFC246752124
Onderdeel nummer:
BFC246752124
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL
Data papier:
BFC246752124.pdf
Invoering
Kopen BFC246752124 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:100V
Nominale spanning - AC:63V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.492" L x 0.169" W (12.50mm x 4.30mm)
Serie:MKT467
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222246752124
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC246752124
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.563" (14.30mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.12µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL
Capaciteit:0.12µF