BFC246755822
Onderdeel nummer:
BFC246755822
Beschrijving:
CAP FILM 8200PF 10% 400VDC RAD
Data papier:
BFC246755822.pdf
Invoering
Kopen BFC246755822 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:400V
Nominale spanning - AC:220V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Serie:MKT467
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222246755822
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC246755822
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.575" (14.60mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:8200pF ±10% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 8200PF 10% 400VDC RAD
Capaciteit:8200pF