BFC246830394
Onderdeel nummer:
BFC246830394
Beschrijving:
CAP FILM 0.39UF 10% 400VDC RAD
Data papier:
BFC246830394.pdf
Invoering
Kopen BFC246830394 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:400V
Nominale spanning - AC:220V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.181" L x 0.492" W (30.00mm x 12.50mm)
Serie:MKT468
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222246830394
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC246830394
Afstand tussen de draden:1.083" (27.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.630" (16.00mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.39µF ±10% Film Capacitor 220V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.39UF 10% 400VDC RAD
Capaciteit:0.39µF