BFC247051223
BFC247051223
Onderdeel nummer:
BFC247051223
Beschrijving:
CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD
Data papier:
BFC247051223.pdf
Invoering
Kopen BFC247051223 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:400V
Nominale spanning - AC:200V
Tolerantie:±10%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.283" L x 0.177" W (7.20mm x 4.50mm)
Serie:MKT470
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222247051223
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC247051223
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.354" (9.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.022µF ±10% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD
Capaciteit:0.022µF