Kopen BLF882SU met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Test: | 50V |
|---|---|
| Spanning - Nominale: | 104V |
| transistor Type: | LDMOS |
| Leverancier Device Pakket: | CDFM4 |
| Serie: | - |
| Vermogen: | 200W |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | SOT-502B |
| Andere namen: | 1603-1017 934069016112 934069017112 |
| ruisgetal: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BLF882SU |
| Krijgen: | 20.6dB |
| Frequentie: | 705MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | RF Mosfet LDMOS 50V 100mA 705MHz 20.6dB 200W CDFM4 |
| Beschrijving: | RF FET LDMOS 104V 20.6DB SOT502B |
| Huidige score: | - |
| Current - Test: | 100mA |
| Email: | [email protected] |