Kopen BQ24159YFFR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Max): | 9V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 20-DSBGA (2.1x2) |
| Serie: | - |
| Programmeerbare functies: | Current, Timer |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-UFBGA, DSBGA |
| Andere namen: | 296-36558-2 BQ24159YFFR-ND |
| Temperatuur: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal cellen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BQ24159YFFR |
| Interface: | I²C |
| Foutbescherming: | Over Temperature, Over Voltage |
| Uitgebreide beschrijving: | Charger IC Lithium-Ion/Polymer 20-DSBGA (2.1x2) |
| Beschrijving: | IC CHARGE MGMT LI-ION 20DSBGA |
| Huidige - Oplaad: | Constant - Programmable |
| Laad Current - Max: | 1.55A |
| Batterijspanning: | 4.44V (Max) |
| Chemie van de accu: | Lithium-Ion/Polymer |
| Email: | [email protected] |