Kopen BQ500511ARHAT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 40-VQFN (6x6) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-44878-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BQ500511ARHAT |
| Uitgebreide beschrijving: | Wireless Power Transmitter PMIC 40-VQFN (6x6) |
| Beschrijving: | IC WIRELESS TRANSMITTER 40VQFN |
| Current - Supply: | 3.45mA |
| toepassingen: | Wireless Power Transmitter |
| Email: | [email protected] |