Kopen BR81DL-BP met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Peak Reverse (Max): | 100V |
|---|---|
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.1V @ 1A |
| Technologie: | Standard |
| Leverancier Device Pakket: | BR-8D |
| Serie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 4-SIP, BR-8D |
| Andere namen: | BR81DL-BPMS |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BR81DL-BP |
| Uitgebreide beschrijving: | Bridge Rectifier Single Phase 100V 2A Through Hole BR-8D |
| diode Type: | Single Phase |
| Beschrijving: | RECT BRIDGE 2A 100V BR-8D |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 10µA @ 100V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 2A |
| Email: | [email protected] |