Kopen BS250FTC met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 3.5V @ 1mA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-23-3 |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 14 Ohm @ 200mA, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 330mW (Ta) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BS250FTC |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 25pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | - |
| FET Type: | P-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | P-Channel 45V 90mA (Ta) 330mW (Ta) Surface Mount SOT-23-3 |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 45V |
| Beschrijving: | MOSFET P-CH 45V 0.09A SOT23-3 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 90mA (Ta) |
| Email: | [email protected] |