Kopen BSP52,115 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 80V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1.3V @ 500µA, 500mA |
| transistor Type: | NPN - Darlington |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-223 |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| Vermogen - Max: | 1.25W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-261-4, TO-261AA |
| Andere namen: | 1727-4931-2 568-6223-2 568-6223-2-ND 933969470115 BSP52 T/R BSP52 T/R-ND BSP52,115-ND BSP52115 |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BSP52,115 |
| Frequentie - Transition: | 200MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 80V 1A 200MHz 1.25W Surface Mount SOT-223 |
| Beschrijving: | TRANS NPN DARL 80V 1A SOT223 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 2000 @ 500mA, 10V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 50nA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |