Kopen BSPM3400WER met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 400V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | - |
| Varistor Voltage (Max): | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Module, Plug-In Terminal Block |
| Temperatuur: | -40°C ~ 80°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | DIN Rail |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | - |
| Maximale AC Volt: | 440VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BSPM3400WER |
| Energie: | - |
| Beschrijving: | 400V 3P MOV DIN SPD REMOTE |
| Huidige - Surge: | 40kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | - |
| Email: | [email protected] |