Kopen BST50,115 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 45V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 1.3V @ 500µA, 500mA |
| transistor Type: | NPN - Darlington |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-89-3 |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| Vermogen - Max: | 1.3W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-243AA |
| Andere namen: | 1727-5387-2 568-6829-2 568-6829-2-ND 933644250115 BST50 T/R BST50 T/R-ND BST50,115-ND BST50115 |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 20 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BST50,115 |
| Frequentie - Transition: | 200MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 45V 1A 200MHz 1.3W Surface Mount SOT-89-3 |
| Beschrijving: | TRANS NPN DARL 45V 1A SOT89 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 2000 @ 500mA, 10V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 50nA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |