Kopen BTA40-600B met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Off State: | 600V |
|---|---|
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.3V |
| triac Type: | Standard |
| Leverancier Device Pakket: | RD91 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | RD91-3 (Insulated) |
| Andere namen: | 497-2417 497-2417-5 497-2417-ND BTA40600B |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BTA40-600B |
| Uitgebreide beschrijving: | TRIAC Standard 600V 40A Chassis Mount RD91 |
| Beschrijving: | TRIAC 600V 40A RD-91 |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 40A |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 400A, 420A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 80mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 50mA |
| Configuratie: | Single |
| Email: | [email protected] |