Kopen BTB12-600BWRG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Off State: | 600V |
|---|---|
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.3V |
| triac Type: | Alternistor - Snubberless |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220AB |
| Serie: | Snubberless™ |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 |
| Andere namen: | 497-2655-5 BTB12600BWRG |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BTB12-600BWRG |
| Uitgebreide beschrijving: | TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 12A Through Hole TO-220AB |
| Beschrijving: | TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 12A |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 120A, 126A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 50mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 50mA |
| Configuratie: | Single |
| Email: | [email protected] |