Kopen BYW77PI-200RG met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.15V @ 40A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 200V |
| Leverancier Device Pakket: | DOP3I |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 50ns |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | DOP3I-2 Insulated (Straight Leads) |
| Andere namen: | 497-3808 497-3808-5 |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -40°C ~ 150°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | BYW77PI-200RG |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Standard 200V 25A Through Hole DOP3I |
| diode Type: | Standard |
| Beschrijving: | DIODE GEN PURP 200V 25A DOP3I |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 25µA @ 200V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 25A |
| Capaciteit @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |