C0603C162J3JAC7867
C0603C162J3JAC7867
Onderdeel nummer:
C0603C162J3JAC7867
Fabrikant:
KEMET
Beschrijving:
CAP CER 1600PF 25V U2J 0603
Data papier:
C0603C162J3JAC7867.pdf
Invoering
Kopen C0603C162J3JAC7867 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:25V
Tolerantie:±5%
Dikte (Max):0.034" (0.87mm)
temperatuurcoëfficiënt:U2J
Size / Dimension:0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie:C
ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0603 (1608 Metric)
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:22 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:C0603C162J3JAC7867
lead Style:-
Afstand tussen de draden:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Low Dissipation Factor, Low ESL
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:1600pF ±5% 25V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric)
Beschrijving:CAP CER 1600PF 25V U2J 0603
Capaciteit:1600pF