C0603C223M8RACTU
C0603C223M8RACTU
Onderdeel nummer:
C0603C223M8RACTU
Beschrijving:
CAP CER 0.022UF 10V X7R 0603
Data papier:
C0603C223M8RACTU.pdf
Invoering
Kopen C0603C223M8RACTU met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:10V
Tolerantie:±20%
Dikte (Max):0.034" (0.87mm)
temperatuurcoëfficiënt:X7R
Size / Dimension:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Verpakking / doos:0603 (1608 Metric)
Andere namen:C0603C223M8RAC
C0603C223M8RAC7867
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:22 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:C0603C223M8RACTU
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:0.022µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Beschrijving:CAP CER 0.022UF 10V X7R 0603
Capaciteit:0.022µF