Kopen C0603C474Z9VACTU met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 6.3V |
|---|---|
| Tolerantie: | -20%, +80% |
| Dikte (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| temperatuurcoëfficiënt: | Y5V (F) |
| Size / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serie: | C |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0603 (1608 Metric) |
| Andere namen: | 399-3219-2 C0603C474Z9VAC C0603C474Z9VAC7867 |
| Temperatuur: | -30°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount, MLCC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | C0603C474Z9VACTU |
| lead Style: | - |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | - |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.47µF -20%, +80% 6.3V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) |
| Beschrijving: | CAP CER 0.47UF 6.3V Y5V 0603 |
| Capaciteit: | 0.47µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |