C0603C682F3GACTU
C0603C682F3GACTU
Onderdeel nummer:
C0603C682F3GACTU
Beschrijving:
CAP CER 6800PF 25V C0G/NP0 0603
Data papier:
C0603C682F3GACTU.pdf
Invoering
Kopen C0603C682F3GACTU met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:25V
Tolerantie:±1%
Dikte (Max):0.034" (0.87mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Verpakking / doos:0603 (1608 Metric)
Andere namen:399-11154-2
C0603C682F3GAC
C0603C682F3GAC7867
C0603C682F3GACTU-ND
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
Fabrikant Standaard Levertijd:22 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:C0603C682F3GACTU
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Low ESL
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:6800pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Beschrijving:CAP CER 6800PF 25V C0G/NP0 0603
Capaciteit:6800pF