Kopen C0805C185K9PACTU met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 6.3V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±10% |
| Dikte (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| temperatuurcoëfficiënt: | X5R |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie: | C |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0805 (2012 Metric) |
| Andere namen: | 399-3124-2 C0805C185K9PAC C0805C185K9PAC7800 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount, MLCC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | C0805C185K9PACTU |
| lead Style: | - |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | Low ESL |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 1.8µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
| Beschrijving: | CAP CER 1.8UF 6.3V X5R 0805 |
| Capaciteit: | 1.8µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |