C0805C910F5GACTU
C0805C910F5GACTU
Onderdeel nummer:
C0805C910F5GACTU
Fabrikant:
KEMET
Beschrijving:
CAP CER 91PF 50V NP0 0805
Data papier:
C0805C910F5GACTU.pdf
Invoering
Kopen C0805C910F5GACTU met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:50V
Tolerantie:±1%
Dikte (Max):0.035" (0.88mm)
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie:C
ratings:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:0805 (2012 Metric)
Andere namen:C0805C910F5GAC
C0805C910F5GAC7800
C0805C910F5GAC7867
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount, MLCC
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:22 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:C0805C910F5GACTU
lead Style:-
Afstand tussen de draden:-
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:Low ESL
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:91pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Beschrijving:CAP CER 91PF 50V NP0 0805
Capaciteit:91pF