Kopen C1206C563KARACTU met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 250V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±10% |
| Dikte (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| temperatuurcoëfficiënt: | X7R |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie: | C |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1206 (3216 Metric) |
| Andere namen: | C1206C563KARAC C1206C563KARAC7800 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount, MLCC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | C1206C563KARACTU |
| lead Style: | - |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | - |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.056µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
| Beschrijving: | CAP CER 0.056UF 250V X7R 1206 |
| Capaciteit: | 0.056µF |
| toepassingen: | SMPS Filtering |
| Email: | [email protected] |