Kopen C1210C103MDRACTU met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Dikte (Max): | 0.061" (1.55mm) |
| temperatuurcoëfficiënt: | X7R |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Serie: | C |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1210 (3225 Metric) |
| Andere namen: | 399-7221-2 C1210C103MDRAC C1210C103MDRAC7800 C1210C103MDRACTU-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount, MLCC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 21 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | C1210C103MDRACTU |
| lead Style: | - |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | High Voltage |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 10000pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
| Beschrijving: | CAP CER 10000PF 1KV X7R 1210 |
| Capaciteit: | 10000pF |
| toepassingen: | SMPS Filtering |
| Email: | [email protected] |