Kopen C14G4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 690V |
| Size / Dimension: | 0.563" Dia x 2.008" L (14.30mm x 51.00mm) |
| Serie: | C14G |
| Reactietijd: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Cartridge, Non-Standard |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | C14G4 |
| Fuse Type: | Cartridge |
| Kenmerken: | - |
| Beschrijving: | FUSE CARTRIDGE 4A 690VAC NON STD |
| Huidige score: | 4A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 80kA |
| goedkeuringen: | - |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |