Kopen C2220C102JGGACTU met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 2000V (2kV) |
|---|---|
| Tolerantie: | ±5% |
| Dikte (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| temperatuurcoëfficiënt: | C0G, NP0 |
| Size / Dimension: | 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) |
| Serie: | C |
| ratings: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2220 (5750 Metric) |
| Andere namen: | 399-7308-2 C2220C102JGGAC C2220C102JGGAC7800 C2220C102JGGACTU-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount, MLCC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 21 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | C2220C102JGGACTU |
| lead Style: | - |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | High Voltage |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 1000pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 2220 (5750 Metric) |
| Beschrijving: | CAP CER 1000PF 2KV C0G/NP0 2220 |
| Capaciteit: | 1000pF |
| toepassingen: | SMPS Filtering |
| Email: | [email protected] |