Kopen C2M0080120D met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4V @ 5mA |
|---|---|
| Vgs (Max): | +25V, -10V |
| Technologie: | SiCFET (Silicon Carbide) |
| Leverancier Device Pakket: | TO-247-3 |
| Serie: | C2M™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 98 mOhm @ 20A, 20V |
| Vermogensverlies (Max): | 192W (Tc) |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | TO-247-3 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 8 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | C2M0080120D |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 950pF @ 1000V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 62nC @ 5V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 1200V (1.2kV) 36A (Tc) 192W (Tc) Through Hole TO-247-3 |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 20V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 1200V (1.2kV) |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 1200V 31.6A TO247 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 36A (Tc) |
| Email: | [email protected] |