C328C104F3G5TA7301
C328C104F3G5TA7301
Onderdeel nummer:
C328C104F3G5TA7301
Fabrikant:
KEMET
Beschrijving:
CAP CER 0.1UF 25V C0G RADIAL
Data papier:
C328C104F3G5TA7301.pdf
Invoering
Kopen C328C104F3G5TA7301 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Nominale:25V
Tolerantie:±1%
Dikte (Max):-
temperatuurcoëfficiënt:C0G, NP0
Size / Dimension:0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
Serie:Goldmax, 300
ratings:-
Verpakking / doos:Radial
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:13 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:C328C104F3G5TA7301
lead Style:Formed Leads - Kinked
Afstand tussen de draden:0.200" (5.08mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.300" (7.62mm)
Kenmerken:Low ESL
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:0.1µF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
Beschrijving:CAP CER 0.1UF 25V C0G RADIAL
Capaciteit:0.1µF