Kopen C335C104F2G5TA7301 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | 200V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±1% |
| Dikte (Max): | - |
| temperatuurcoëfficiënt: | C0G, NP0 |
| Size / Dimension: | 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) |
| Serie: | Goldmax, 300 |
| ratings: | - |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | C335C104F2G5TA7301 |
| lead Style: | Formed Leads - Kinked |
| Afstand tussen de draden: | 0.200" (5.08mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.400" (10.16mm) |
| Kenmerken: | Low ESL |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.1µF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial |
| Beschrijving: | CAP CER 0.1UF 200V C0G RADIAL |
| Capaciteit: | 0.1µF |
| toepassingen: | Bypass, Decoupling |
| Email: | [email protected] |